هشدار مسوولان امنیتی هرات به مخالفان مسلح دولت در آستانه آغاز سال نو!

در جریان ما روان بیش از ۹۰ تن به اتهام، قتل، سرقت مسلحانه، فروش مواد مخدر و فساد اخلاقی از سوی مسوولان امنیتی هرات بازداشت شده‌اند.

امین الله امین آمر امنیت هرات می‌گوید:طی ماه روان چهار عراده موتر، بیش از ده عراده موتور سایکل ، دو میل تفنگچه و اضافه تر از هفتاد و پنج کیلو گرام مواد مخدر از ولسوالی ها و شهر هرات توسط نیروهای امنیتی این ولایت کشف و ضبط گردیده است.

از سویی هم آمر امنیت هرات در آستانه آغاز سال نو هجری خورشید به مخالفان مسلح دولت در هرات هشدار می‌دهد که اگر قصد برهم زدن امنیت این ولایت را داشته باشند توسط نیروهای امنیتی سرکوب خواهند شد، وی تاکید دارد، نیروهای امنیتی از مخالفان دولت هراس ندارند و حاضرند تا پای جان برای تامین امنیت باشندگان هرات تلاش نمایند.

در همین حال آمر امنیت هرات از انفجار ماین در ولسوالی شیندند هرات خبرمی‌دهد، وی می‌گوید” در این انفجار یک تن جان باخته و بیش از نه تن دیگر زخم برداشته‌اند.

مسوولان امنیتی هرات در حالی دستاورهای یک ماه شان را با خبرنگاران شریک ساختند، که تا کنون در برخی از ولسوالی‌های  این ولایت مخالفان مسلح دولت فعالیت دارند، دیده شود چه زمانی ناامنی به گونه کامل از شهر و ولسوالی هرات ریشه کن خواهد  شد.

 

 

 

 

https://www.facebook.com/heratpaperfb