در نتیجه درگیری پولیس با دزدان مسلح یکتن از دزدان مسلح کشته شده است و دو تن دیگر به شدت زخم برداشتند. مسوولان امنیتی میگویند این رویداد در قریه کبرزان ولسوالی انجیل اتفاق افتاده است. سخنگوی پولیس هرات گفته حادثه هنگامی صورت گرفت که دزدان مسلح با پولیس درگیرشده بودند. همچنان شب گذشته یکتن در ولسوالی غوریان هرات هدف فیرمرمی قرار گرفته و جان باخته است.

طی ۲۴ ساعت گذشته دو تن درهرات جان باختند و یکتن دیگر در یک درگیری شدیدا زخمی شدند. پولیس هرات در منطقه کبرزان ولسوالی انجیل با دزدان مسلح درگیرشده است که یکتن از دزدان مسلح کشته شده است و دو تن دیگر شدیدا زخمی شدند.

عبدالاحد ولی ­زاده سخنگوی پولیس هرات می ­گوید: این افراد قصد داشتند دست به سرقت مسلحانه بزنند که با پولیس درگیرشدند.

پولیس این ولایت می ­گوید، همچنان در ۲۴ ساعت گذشته پنج تن به اتهام سرقت موتورسایکل و مبایل از سطح شهر بازداشت شدند. سخنگوی فرماندهی پولیس این ولایت گفته افراد بازداشت شده به چندین مورد سرقت اعتراف کرده اند.

با این حال محمدرفیق شیرزی سخنگوی شفاخانه حوزوی هرات می­گوید: از رویداد درگیری پولیس با سارقین مسلح درمنطقه کبرزان ولسوالی انجیل یک کشته و دو زخمی به این شفاخانه منتقل شده است که وضعیت صحی زخمی­های این رویداد وخیم می ­باشد.

همچنان در یک رویداد دیگر یک مرد حدودا ۵۰ ساله شب هنگام درقریه پشت حصار ولسوالی غوریان هدف فیرمرمی قرار گرفته وجان باخته است. داکتران درشفاخانه حوزوی این ولایت می­ گویند، جسد این مرد به این شفاخانه منتقل شده است ونتایج نشان میدهد که هدف دو فیرمرمی قرار گرفته است.

طبق یک خبر دیگر نیز، یک مرد، زن و خواهرزن اش را در شهر هرات به شدت مورد لت وکوب قرار داده است. مسوولان شفاخانه حوزوی این ولایت می ­گویند: این دو زن درحال حاضر در بخش ­های مختلف این شفاخانه بستری هستند.

https://www.facebook.com/heratpaperfb