تیم منتخب نوجوانان تکواندو دبلیو تی اف هرات از رقابت های ملی این رشته با کاپ نائب قهرمانی به هرات برگشت. و ۸ تن از ورزشکاران تکواندو دبلیو تی اف این ولایت عضویت تیم ملی را از آن خود نمودند. مربیان و مدال آوران این رشته ورزشی نداشتن هوگو های الکترونیکی درهرات را از  عمده ترین چالش ها عنوان می کنند.  

تیم منتخب نوجوانان تکواندو دبلیو تی اف هرات در مسابقات ملی این رشته توانستند با کسب یک طلا، سه  نقره و چهار برنز با کسب مقام دوم افتخار دیگر به هرات داشته باشند.

در رقابت های ملی تکواندو دبلیو تی اف، هشت تن از ورزشکاران هراتی عضویت تیم ملی این رشته ورزشی را از آن خود نمودند. و در بخش کوچینگ و داوری نیز ولایت هرات برتر یاد شده است. با این حال مربیان این رشته ورزشی در هرات می گویند هنوز مسابقات در هرات با سیستم الکترونی مجهز نشده و از مسوولان می خواهند که به این باره توجه کنند.

در همین حال حمید الله کبیر رییس تربیت بدنی و ورزش هرات می گوید در تلاش اند تا با هماهنگی مرکز به این مشکل رسیدگی صورت گیرد تا در رقابت های آینده ورزشکاران هرات با هگو های  الکتورنیکی مجهز شوند.

هرات قطب ورزش افغانستان یکی از ولایات پردستاورد در عرصه ورزش است و ورزشکاران آن همیشه از رقابت ملی و بین اللملی دستاورد های خوبی به این کشور داشته اند. ولی نبود امکانات ورزشی و همچنان بی توجه ی مسوولان مرکز به این افتخار آفرینان این ورزشکاران را بستوه آورده است.

https://www.facebook.com/heratpaperfb