تیم منتخب فوتبال ولسوالی آبکمری ولایت بادغیس مشخص شد. و چهره های برتر از تیم های اشتراک کننده در مسابقات انتخابی این ولسوالی به تیم منتخب فوتبال آبکمری برگزیده شدند. قراست روزدوشنبه این تیم در مسابقات جام صلح ودوستی در مرکز بادغیس شرکت کند.

فدراسیون فوتبال ولایت بادغیس به خاطر انتخاب تیم منتخب فوتبالی از ولسوالی آب کمری این ولایت جهت اشتراک در مسابقات جام ولسوالی ها، مسابقات فوتبال را بین تیم های ولسوالی آب کمری برگزار نمود. در این مسابقات ۱۰ تیم اشتراک داشتند. که در نتیجه تیم فوتبال اتفاق توانست قهرمان این جام شود. به این ترتیب تیم های فوتبال میهن و سرخ پوشان به ترتیب دوم وسوم شدند .

ظاهر ظهیر رییس فدراسیون فوتبال ولایت بادغیس می گوید، در هفته جاری مسابقات فوتبال جام قهرمانان ولسوالی ها تحت نام صلح و وحدت برگزار خواهند کرد که تیم های چهار ولسوالی آب کمری، قادس، مقر و بالامرغاب اشتراک خواهند داشت.

همزمان با برگزاری مسابقات فوتبال جام قهرمانان مسابقات فوتبال جام حذفی نیز برگزار خواهد شد که در آن بیش از ۳۰ تیم اشتراک دارند. طی سال های گذشته فوتبال در ولای تبادغیس رشد خوبی نموده که در حال حاضر جوانان زیادی در شهر وولسوالی ها به این رشته مصروف تمرین اند.

https://www.facebook.com/heratpaperfb