نیروهای ارتش ملی غور زمانیکه از ولسوالی چهارسده به مرکز این ولایت بر می­گشتند موتر حامل شان با میان کار گذاری شده­­ی طالبان برخورد کرد که در نتیجه چهار تن کشته و چهار تن دیگر زخمی شدند.   مسوولان محلی با تایید این رویداد می­گویند این نیروها برای خنثی سازی ماین­ها در منطقه­ای به نام بند خفک از مربوطات ولسوالی چهارسده و حمایت از خیزش­های مردمی در این ولسوالی به عملیات رفته بودند. سخنگوی والی غور می­گوید گزارش های که به آنها رسیده حاکی از زخمی شدن چهار سرباز ارتش ملی می باشد. به گفته او زخمی شدگان این رویداد به شفاخانه ولایتی غور منتقل شدند و در حال حاضر وضعیت آنها خوب می باشد.

در عین حال یک منبع امنیتی در غور میگوید چهار سرباز ارتش ملی در این رویداد کشته و چهار سرباز دیگر زخمی شدند. همچنان در یک خبر دیگر یک باشنده­ی ولسوالی تولک غور نیز از سوی یک فرمانده­ ی غیر مسوول به قتل رسیده است. سخنگوی والی این ولایت تاکید می­کند این فرد براساس خصومت­های فامیلی کشته شده است.

آقای خطیبی می­گوید اداره­ی محلی ولسوالی تولک برای گرفتاری این فرمانده­ی غیر مسوول اقدام کرده است. اما او تاکید می­کند که گرفتاری فرماندهان غیر مسوول در این ولایت کاری دشواریست.

https://www.facebook.com/heratpaperfb