مسابقات فوتسال جام رمضان عصر روز چهارشنبه بین ۴ تیم در ورزشگاه سرپوشیده هرات راه اندازی شد. در نخستین بازی از این رقابت ها، دو تیم پیروزی با باختر با هم به رقابت پرداختند، که در نتیجه تیم پیروزی توانست ۶ بر ۵ باختر را شکست دهد.

دردومین دیدار این مسابقات اتفاق با استقلال پیکار نمود که در نتیجه استقلال ۱۰ گل را وارد دروازه خراسان کرد، اما خراسان تنها توانست دو گل استقلال را جبران کند. این باز با نتیجه ۱۰ بر ۲ به سود استقلال خاتمه یافت. همچنان از ادامه این مسابقات عصر روز پنجشنبه اتفاق با انصاری و شاهین با متحد،دیدار خواهند نمود.

مسابقات فوتسال جام رمضان در ولایت نیمروز نیز چهار شنبه شب بین ۸ تیم  در جمنازیوم ورزشی ولایت نیمروز ادامه یافت، در بازی نخست این پیکارها، چهاربرجک الف ۶ بر ۴ کارگران راشکست داد.

پس از آن چهاربرجک ب با جوانان کنگ دیدار نمود که در نتیجه چهاربرجک ب ۶ بر ۳ جوانان کنگ را مغلوب خود ساخت، در سومین بازی این مسابقات، تیم آریا ۵ بر ۳ از سد سادات گذشتند و در چهارمین بازی امید نیمروز ۶ بر ۴ جوانان زرنج را مغلوب خود شاختند.

همچنان از ادامه این مسابقات ۵ شنبه شب ۴ بازی جذاب و دیدنی بین تیم های سیستان ب با سیستان، میوند با احمد شاه ابدالی، لیسه سیستان با زرنج سیتی و برادران صنعت با پرویز دیدار خواهند داشت.

https://www.facebook.com/heratpaperfb